Books: Law

Number of items: 14

Karl Anton von Martini: Positiones de iure civitatis in usum auditorii Vindobonensis. Bécs, 1780, Joseph Kurzbek. Kicsit kopott aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12710.

8 000 HUF

Oppler Emil: Az ügyvédkedés művészete. Bp., 1929, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötésben, a borító kicsit foltos, egyébként jó állapotban.
12711.

3 000 HUF
9

Tomcsányi Móric: Magyarország közjoga. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
12712.

1 600 HUF
11

Szladits Károly: A magyar magánjog vázlata. A bánya-, csőd- kereskedelmi és váltójog alapelveivel. Bp., 1917, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12713.

1 600 HUF

12714.

4 000 HUF

12715.

3 000 HUF

12716.

Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding

16 000 HUF
43,36
50,00

12717.

20 000 HUF
54,20
62,50

12718.

9 000 HUF
24,39
28,13

1947. év hatályos jogszabályai. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. 1-2. köt. Bp., 1948, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12719.

1 200 HUF

Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. A két kötet egybekötve. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12720.

1 200 HUF

Balla Antal: Az utolsó száz év története. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság (A Magyar Szemle Kincsestára 18.). Vászonkötésben, jó állapotban.
12721.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF