Karl Anton von Martini: Positiones de iure civitatis in usum auditorii Vindobonensis. Bécs, 1780, Joseph Kurzbek. Kicsit kopott aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Oppler Emil: Az ügyvédkedés művészete. Bp., 1929, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötésben, a borító kicsit foltos, egyébként jó állapotban.
Szladits Károly: A magyar magánjog vázlata. A bánya-, csőd- kereskedelmi és váltójog alapelveivel. Bp., 1917, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Igazságügyi zsebtörvénytár. A hatályben lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben... Bp., 1940. Grill Károly. Aranyozott egészbőr kötésben 1716p.
1947. év hatályos jogszabályai. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. 1-2. köt. Bp., 1948, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. A két kötet egybekötve. Félvászon kötésben, jó állapotban.