Number of items: 73
933258
11167
219
Antik mosdó készlet (3db), kézzel festett, csak formaszámmal jelzett, hibátlan
5 000 HUF
937068
11168
219
Orosz porcelán táncos pár, az egyiken apró mázhibával, jelzett, m: 8 és 9 cm
3 000 HUF
937059
11169
219
Orosz porcelán bohóc kiskutyával, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
1 000 HUF
837384
11170
219
3 000 HUF
538289
11171
219
6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set
1 000 HUF
923701
11172
219
Barack likőrös porcelán flaska, hibátlan, 19x12x5 cm
1 800 HUF
934376
11173
219
Cukortartó és kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül (csak sorszám), egyiken apró hajszálrepedés, m:12 és 13 cm
2 000 HUF
937089
11174
219
Orosz porcelán síelő gyerek, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm
1 400 HUF
898607
11175
219
Jelzett japán csésze, kézzel festett, apró csorba az alján, m:4 cm, d:9 cm
1 000 HUF
933682
11176
219
Porcelán táncoló gésa, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
1 000 HUF
935724
11177
219
Kék virágmintás cica formájú porcelán kiöntő, hibátlan, jelzés nélkül, m: 17 cm
2 000 HUF
935763
11178
219
Mongol harcost mintázó porcelán italkiöntő kupakkal, hibátlan, m: 25 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m