https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 73

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mason's és Davenport teás kiöntők, hibátlanok, jelzettek, m:19 és 22 cm
1
11155.

Mason's és Davenport teás kiöntők, hibátlanok, jelzettek, m:19 és 22 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
5
 
Eap hiányos készlet, jelzett, hibátlan, matricás, összesen:9 db
1
11156.

Eap hiányos készlet, jelzett, hibátlan, matricás, összesen:9 db

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Sorau áttört fali dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:31 cm
1
11157.

Sorau áttört fali dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:31 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Weimar tálka készlet, matricás egyiken lepattanás, jelzett, 12×9 cm (6×), 18×25 cm
1
11158.

Weimar tálka készlet, matricás egyiken lepattanás, jelzett, 12×9 cm (6×), 18×25 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Dulevo porcelán paraszt kislány, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
1
11159.

Dulevo porcelán paraszt kislány, hibátlan, jelzett, m: 12 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Victoria japán életképes dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
1
11160.

Victoria japán életképes dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Rosenthal virágos tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm
1
11161.

Rosenthal virágos tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
CVS porcelán hattyú, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
1
11162.

CVS porcelán hattyú, hibátlan, jelzett, m: 13 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Jelzett kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott a jelzés, m:13 cm
1
11163.

Jelzett kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott a jelzés, m:13 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
1
11164.

Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
1
11165.

Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Rózsákkal, apró virágokkal díszített porcelán lámpa, lámpaernyővel, virágokon apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 34 cm
1
11166.

Rózsákkal, apró virágokkal díszített porcelán lámpa, lámpaernyővel, virágokon apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 34 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment