Chinaware / Porcelain Number of items: 73
936622
11143
219
Hollóházi márványmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
1 000 HUF
935591
11144
219
2 db Hollóházi bögre és egy kiöntő, m:11 cm, m:10 cm 918067
11145
219
Bán Mariann (1946-): Babás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
7 000 HUF
937721
11146
219
Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér tálkészlet: 10 db kistányér(egyiken hajszálrepedésekkel), 4 db nagytányér, 1 db szószos tál kanállal, jelzett
10 000 HUF
933688
11147
219
Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
1 000 HUF
933391
11148
219
Aquincumi mozgó fejű cica, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm
2 600 HUF
889793
11149
219
Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
903782
11150
219
Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
18 000 HUF
940365
11151
219
Unterweissbach Echt Kobalt kézzel festett porcelán asztali kínáló és hamutartó tál, hibátlan, jelzett, d: 10 cm; 24x14x6 cm
2 400 HUF
857318
11152
219
15000
15 000 HUF
920931
11153
219
Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
3 000 HUF
892588
11154
219
Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house