Number of items: 73

Hollóházi márványmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
11143.

1 000 HUF

2 db Hollóházi bögre és egy kiöntő, m:11 cm, m:10 cm
11144.

800 HUF

Bán Mariann (1946-): Babás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11145.

7 000 HUF
18,97
21,88

Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér tálkészlet: 10 db kistányér(egyiken hajszálrepedésekkel), 4 db nagytányér, 1 db szószos tál kanállal, jelzett
11146.

10 000 HUF

Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
11147.

1 000 HUF

Aquincumi mozgó fejű cica, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm
11148.

2 600 HUF
7,05

Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
11149.

800 HUF

Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
11150.

18 000 HUF
48,78
56,25

Unterweissbach Echt Kobalt kézzel festett porcelán asztali kínáló és hamutartó tál, hibátlan, jelzett, d: 10 cm; 24x14x6 cm
11151.

2 400 HUF

11152.

15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
11153.

3 000 HUF

Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
11154.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF