Art-ceramics
Number of items: 22
940554
11084
219
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: A három grácia. Festett kerámia, jelzett, alján apró lepattanás, m:26 cm
6 000 HUF
932268
11085
219
Art-ceramics
Jelzett szecessziós süteményes tál, kézzel festett mázas kerámia, apró mázhibával, d:17 cm
4 000 HUF
938949
11086
219
Art-ceramics
Gorka Lívia Iparművészeti Vállalatos tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:17×10 cm
2 000 HUF
811250
11087
219
Art-ceramics
4 000 HUF
932975
11088
219
Art-ceramics
Feliratos butella 1879-ből, mázas kerámia, jelzés nélkül, sérült, "Ezen buteliját kérdezd kijé Elek Sándoré ha eltévejedik szerelmes barátom szolgáltasd kezemhez" felirattal, m: 21cm
2 000 HUF
933666
11089
219
Art-ceramics
Walt Disney Micimackót és barátait ábrázoló teáskanna, hibátlan, jelzett, m: 19 cm, h: 27 cm
5 000 HUF
912262
11090
219
Art-ceramics
Szécsi kerámia kisfiú, kézzel festett, mázas kerámia, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 11 cm
1 000 HUF
912274
11091
219
Art-ceramics
Szécsi kerámia túrázó kisfiúk, kézzel festett, mázas kerámia, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 18 cm
2 000 HUF
936445
11092
219
Art-ceramics
Hegedülő kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett (Hummel copy!), hibátlan, m:17 cm
3 000 HUF
660613
11093
219
Art-ceramics
Bob Duncan jelzéssel: Szűz Mária, kerámia figura, 17cm
2 000 HUF
935515
11094
219
Art-ceramics
1 400 HUF
934474
11095
219
Art-ceramics
2 db fazekas kis tálka, kézzel festett, d:13,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m