Art-ceramics

Number of items: 22

Antalfiné Szente Katalin: A három grácia. Festett kerámia, jelzett, alján apró lepattanás, m:26 cm
11084.

6 000 HUF

Jelzett szecessziós süteményes tál, kézzel festett mázas kerámia, apró mázhibával, d:17 cm
11085.

4 000 HUF

Gorka Lívia Iparművészeti Vállalatos tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:17×10 cm
11086.

2 000 HUF
18

11087.

4 000 HUF

Feliratos butella 1879-ből, mázas kerámia, jelzés nélkül, sérült, "Ezen buteliját kérdezd kijé Elek Sándoré ha eltévejedik szerelmes barátom szolgáltasd kezemhez" felirattal, m: 21cm
11088.

2 000 HUF
39

Walt Disney Micimackót és barátait ábrázoló teáskanna, hibátlan, jelzett, m: 19 cm, h: 27 cm
11089.

5 000 HUF

Szécsi kerámia kisfiú, kézzel festett, mázas kerámia, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 11 cm
11090.

1 000 HUF

Szécsi kerámia túrázó kisfiúk, kézzel festett, mázas kerámia, kis lepattanásokkal, jelzett, m: 18 cm
11091.

2 000 HUF

Hegedülő kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett (Hummel copy!), hibátlan, m:17 cm
11092.

3 000 HUF

Bob Duncan jelzéssel: Szűz Mária, kerámia figura, 17cm
11093.

2 000 HUF

11094.

1 400 HUF

2 db fazekas kis tálka, kézzel festett, d:13,5 cm
11095.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF