Books: Religion

Number of items: 21

12920.

44 000 HUF
119,24
137,50

Biblia Pauperum. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtár negyvenlapos Blockbuch Biblia Pauperuma. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr kötés,védőborítóval, gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
12921.

1 000 HUF

Lévay Mihály(szerk.): A katolikus hittérítés története I. 254 képpel és két térképmelléklettel. Bp., 1937, Franklin. Kaidói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12922.

800 HUF

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12923.

2 600 HUF
7,05

Legendák és ünnepek. (A Kath. naptár sorozata szerint.) Szerkeszté Nyáry Ferencz, bakony-sárkányi plébános, a székesfehérvári megyében, I-III. kötet. A mélt. főtiszt. székesfehérvári püspök egyházi jóváhagyásával. Pest, 1857-1958, Beimel J. és Kozma Vazul. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerince hiányos, belül kissé levált, festett lapszélek, lapok foltosak, kopottas állapotban.
12924.

5 000 HUF

12925.

6 000 HUF

12926.

5 000 HUF

12927.

3 000 HUF

12928.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF