Books: Religion

Number of items: 21

12908.

36 000 HUF
97,56
112,50

12909.

8 000 HUF

Dieu est l'amour le plus pur. Ma priére et ma contemplation. Paris, 1809. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban / full leather binding
12910.

2 600 HUF
7,05

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságoskönyve. A melki apátsági könyvtár 2484. sz. kódexének facsimile kiadása, bordázott gerincű aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, fémcsattal, jó állapotban.
12911.

3 000 HUF

12912.

6 000 HUF

12913.

20 000 HUF
54,20
62,50

Énekek éneke, lírai történet 8 képben. A bibliai eredetit szabadon feldolgozta Makai Emil, Köves Izsó rajzaival. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
12914.

1 200 HUF

12915.

Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

3 000 HUF

12916.

800 HUF

12917.

14 000 HUF
37,94
43,75

12918.

4 000 HUF

12919.

Gerely József: A Miatyánk könyve

28 000 HUF
75,88
87,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF