Jewellery Number of items: 29
884093
19000
215
36000
Jewellery
cca 1900 Ezüst színházi táska. Bőr betéttel. / cca 1900 Silver theatre bag. br: 280 g
36 000 HUF
907733
19001
215
Jewellery
Kör alakú ezüst (Ag) tálca, horpadásokkal, karcolásokkal, jelzett, 280 g / Silver tray, 280 g
10 000 HUF
903251
19002
215
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, gravírozott, jelzett, mesterjeggyel(CH), karcolásokkal, 17×23 cm, nettó:173 g
10 000 HUF
901695
19003
215
Jewellery
Ezüst (Ag.) villa, jelzett (félhold, dianás), monogramos, h:23 cm, nettó:115 g
10 000 HUF
904107
19004
215
42000
Jewellery
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, mesterjeggyel (MS), cizellált, csúnyán javított, m:16 cm, nettó:322g
42 000 HUF
876500
19005
215
Jewellery
16 000 HUF
900467
19006
215
13000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy függővel, ezüst (Ag) gyönggyel díszített fülbevalópárral, br: 10,9 g / Silver necklet with pearl pendant and silver earrings
13 000 HUF
886793
19007
215
24000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:28 cm, nettó:155 g
24 000 HUF
900417
19008
215
Jewellery
Ónix függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 10,1 g / onyx pendant with silver chain, 10,1 g
6 000 HUF
907764
19009
215
Jewellery
Ezüst (Ag) foglalatú fülbevalópár szintetikus kővel díszítve, br: 1,5 g
1 800 HUF
907516
19010
215
Jewellery
Női ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 5,2 g / Silver ring, size: 56, 5,2 g
2 000 HUF
907521
19011
215
Jewellery
Tűzaranyozott ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, br: 15,9 g / Silver bracelet, 15,9 g
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house