Books: Science

Number of items: 21

A család egészsége. (11. kiad.) Bp., 1928, Dante Kiadó. Kiadói, aranyozott, félbőr kötésben, szétnyitható bonctani táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközti ábrával, Báró Dr.Kétly László előszavával (gerince levált)
12827.

A család egészsége. (11. kiad.) Bp., 1928, Dante Kiadó. Kiadói, aranyozott, félbőr kötésben, szétnyitható bonctani táblával,
számos eredeti melléklettel és szövegközti ábrával,
Báró Dr.Kétly László előszavával (gerince levált)

1 000 HUF

A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 35 színes táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközötti ábrával. Bp., (1928) Dante. (4. kiadás) Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben (a gerinc félig levált, néhol ázás nyomai láthatók)
12828.

1 000 HUF

Hugonnai Vilma grófnő: A nő mint háziorvos I-II. kötet Az egészség ápolásának kézikönyve különös tekintettel a női- és gyermekbetegségekre valamint a szülészetre és gyermekápolásra. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán. Bp., 1907. Minerva. Festett egészvászon kötésben. Mindkét kötet gerince hibás
12829.

Hugonnai Vilma grófnő: A nő mint háziorvos I-II. kötet
Az egészség ápolásának kézikönyve különös tekintettel a női- és gyermekbetegségekre valamint a szülészetre és gyermekápolásra. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán. Bp., 1907. Minerva. Festett egészvászon kötésben. Mindkét kötet gerince hibás

4 000 HUF

Soddy, Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912. Kir. Magyar Természettudományi T. Harmincegy rajzzal. Kiadói, festett, aranyozott Gottermayer kötésben
12830.

2 000 HUF

dr. Hézser Aurél: Földrajz a gimnáziumok, reálgimnáziumok, és reáliskolák IV. osztálya számára. Bp., 1928. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, hétoldalt irredenta ábrával
12831.

2 000 HUF

Debauve, A.: Manuel de l'ingenieur des ponts et chaussees redige conformement au programme annexe au decret du 7 mars 1868 par... Paris, 1872. Dunod. Félbőr kötésben / Half leather binding
12832.

1 200 HUF

12833.

7 000 HUF
18,97
21,88

12834.

4 000 HUF

De Kruif, Paul: Bacillusok világa. Bp., Gutenberg. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkánál szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
12835.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF