Books: Science

Number of items: 21

Schaffer Antal: Gyakorlati robbantó technika kézikönyve. A szöveg közé nyomtatott 224 ábrával és 5 rajzmelléklettel. Bp., 1903, Pallas. Aranyozott gerincű félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap sarka hajtott, kopottas állapotban.
12815.

15 000 HUF
40,65
46,88

Bertlan Imre: Vasútépítés. II. kötet. Bp. 1911. Nagel. 256 l. Építő munkavezetők könyvtára. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban
12816.

2 000 HUF

12817.

40 000 HUF
108,40
125,00

12818.

1 000 HUF

Lévay Ede: Csillagászati és fizikai földrajz 77 fametszettel. Bp. 1922. Szent István Társulat.
12819.

1 000 HUF

1911 A Természettudományi közlöny komplett évfolyama Gottermayer féle, kissé sérült egészvászon kötésben 333 képpel
12820.

1 000 HUF

12821.

5 000 HUF

Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
12822.

1 800 HUF

12823.

1 800 HUF

12824.

1 800 HUF

Dr. Eichhorst Hermann: Az egészséges és a beteg szív egészségtana. Az Egészségápolás Könyvtára. Budapest, Légrády Testvérek. 18 képpel, vászon kötés, jó állapotú
12825.

2 000 HUF

12826.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF