Books: Travelling, cities Number of items: 59
662449
12782
208
2200
Books: Travelling, cities
2 200 HUF
830770
12783
208
Books: Travelling, cities
Pécsi Sándor: Budapest természeti képe. Bp., 1958. Akadémiai. Térképmellékletekkel. (kötés belül javított)
2 000 HUF
835398
12784
208
Books: Travelling, cities
Julius Perthes: Taschen Atlas der ganzen Welt. Gotha, 1924. Perthes. Kissé szétváló egészvászon kötésben / In damaged binding
1 000 HUF
832783
12785
208
Books: Travelling, cities
Városképek-műemlékek sorozat: Korompay: Veszprém. Bp., 1957. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
1 000 HUF
832780
12786
208
Books: Travelling, cities
Városképek-műemlékek sorozat: Dercsényi-Pogány: Pécs Bp., 1960. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
1 000 HUF
850299
12787
208
4600
Books: Travelling, cities
3 db utazással kapcsolatos könyv-Montell, Gösta: Mongol pusztákon keresztül. Bp., Athenaeum; Cholnoky Jenő: A sárkányok országából, Életképek és útirajzok Kínából. Bp., Lampel; Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapot.
4 600 HUF
850021
12788
208
Books: Travelling, cities
Schildmayer Ferenc: A régi Balatonalmádi képes levelező-lapokon. Balatonalmádi-Veszprém, 2006, Agenda Natura. Rengeteg fotóval illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
850081
12789
208
Books: Travelling, cities
Stockholm múzeumai. Bp., Corvina. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
848242
12791
208
Books: Travelling, cities
Takács Norbert: Sátoraljaújhely képes levelezőlapokon. Budapest, 2000, Bedő Bt. Sok érdekes képpel, jó állapotban
1 000 HUF
848555
12792
208
Books: Travelling, cities
Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1943, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
848542
12793
208
Books: Travelling, cities
Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1941, Societas Carpatho-Danubiana. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house