https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, cities Number of items: 59
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
847720
12770
208
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. borító kissé kopott, térképpel
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
847734
12771
208
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Sven Hedin: A rejtelmes India felé II. Bp, é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
847228
12772
208
0
1200
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Karel Plicka: Prag Praga Regia. Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations
Starting price:
1 200 HUF
851567
12773
208
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
848264
12774
208
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Molnár László(szerk.): Regényes park - A Balaton-felvidék múltja és jelene. 2007, Kör Alapítvány. Sok érdekes képpel, jó állapotban
Starting price:
1 000 HUF
846885
12775
208
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Entz Géza-Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, KÉpzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fotókkal, ábrákkal illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
846935
12776
208
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Hanusz István: Közép-Európából, Föld- és néprajzi képek. Pozsony-Budapest, Stampel Károly. Papírkötés, borítója levált, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
811138
12777
208
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Ratkóczi Tibor: Abesszinia új arca. (Bp., 1940) Stádium. Képekkel illusztrált, egy-két lap hiányzik, kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
523762
12778
208
0
12000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
745989
12779
208
0
20000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
775473
12780
208
0
20000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
737295
12781
208
0
4000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Az 1868-as hasonmás kiadása 1982-ben. Helikon, eredeti papír dobozában
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment