Books: Travelling, cities

Number of items: 59

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. borító kissé kopott, térképpel
12770.

2 000 HUF

12771.

2 000 HUF

Karel Plicka: Prag Praga Regia.  Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations
12772.

Karel Plicka: Prag Praga Regia.
Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations

1 200 HUF

A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
12773.

1 000 HUF

Molnár László(szerk.): Regényes park - A Balaton-felvidék múltja és jelene. 2007, Kör Alapítvány. Sok érdekes képpel, jó állapotban
12774.

1 000 HUF

Entz Géza-Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, KÉpzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fotókkal, ábrákkal illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12775.

1 000 HUF

Hanusz István: Közép-Európából, Föld- és néprajzi képek. Pozsony-Budapest, Stampel Károly. Papírkötés, borítója levált, kopottas állapotban.
12776.

1 000 HUF

12777.

800 HUF

12778.

12 000 HUF

12779.

20 000 HUF
54,20
62,50

12780.

20 000 HUF
54,20
62,50

12781.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF