Chinaware / Porcelain Number of items: 85
839284
11121
207
2200
Labdával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 14x12cm
2 200 HUF
839288
11122
207
2200
Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm
2 200 HUF
844103
11123
207
Zsolnay virágmintás porcelán tál, 2 db, kisebb mázhibákkal, h: 38 cm, d: 25 cm
1 600 HUF
839852
11124
207
Zsolnay mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
1 400 HUF
839836
11125
207
Zsolnai porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
1 200 HUF
839844
11126
207
Zsolnay hamutál, kézzel festett, aranyozott, virágmintás, jelzett, hibátlan, 12x8 cm
1 000 HUF
839842
11127
207
1 000 HUF
844013
11128
207
Zsolnay virágmintás bögre és csupor, kisebb hibákkal, m: 9,5 cm, m: 11,5 cm
1 400 HUF
844111
11129
207
Zsolnay porcelán tál, 3 db, kisebb mázhibákkal, kopással, h: 28 cm, d: 30 cm
1 600 HUF
832613
11130
207
Hollóházi Apollo porcelán 6 személyes teás készlet, teljes, hibátlan, jelzett
7 000 HUF
839935
11132
207
Hollóházi porcelán csengő, virágokkal díszített, szolidan aranyozott, jelzett, m: 10,5 cm
1 400 HUF
840230
11133
207
Hollóházi gyöngytyúk pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house