Number of items: 85
838043
11109
207
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
1 000 HUF
839912
11110
207
Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
2 600 HUF
839847
11111
207
Herendi kézzel festett, aranyozott, virág mintás tálka, 9cm
1 000 HUF
839928
11112
207
Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm
1 400 HUF
839920
11113
207
Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, kis repedéssel, d: 12,5 cm
2 400 HUF
843756
11114
207
Régi Herendi fiú baltával. Fehér máz, karján repedéssel, jelzett, m: 14 cm
1 200 HUF
797513
11115
207
28000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
28 000 HUF
840677
11116
207
Zsolnay tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
4 000 HUF
806206
11117
207
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm
3 000 HUF
840220
11118
207
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
3 200 HUF
804515
11119
207
Zsolnay modern váza, kézzel festett, jelzett (Török), hibátlan, m:27 cm
6 000 HUF
837150
11120
207
3400
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m