Number of items: 85
785552
11085
207
26000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Herend dancing shepard m:30 cm
26 000 HUF
781749
11086
207
36000
Herendi Turul madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
36 000 HUF
822569
11087
207
Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /
Herend handpainted chinaware clock
16 000 HUF
806086
11088
207
Herendi furulyázó fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:17 cm
8 000 HUF
722080
11089
207
9500
Óherendi apró, virág mintás és monogramos mélytányér készlet (6db), jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:4 cm, d:25 cm
9 500 HUF
581645
11090
207
Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm
5 000 HUF
787683
11091
207
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm /Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
16 000 HUF
836709
11092
207
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan/
Hand painted Herendi rabbit, m:10 cm
2 000 HUF
839296
11093
207
Herendi csizmás kandúr, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Herend porcelain figure, flawless condition
3 000 HUF
806344
11094
207
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
10 000 HUF
836141
11095
207
9500
Herendi Viktória mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm
9 500 HUF
823927
11096
207
4600
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett (1941), hibátlan, kopott aranyozás, 14,5×23 cm
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m