Books: Travelling, cities

Number of items: 27

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói, aranyozott, képes, Gottermayer féle sorozatkötésben. Jó állapotban
12693.

7 000 HUF
18,97
21,88

Mennell, Arthur: Die Königsphantasien. Schloss Herrenchiemsee. I. Theil. Eine Wanderung zu den Schlössern König Ludwigs II. von Bayern. Leipzig, 1888. Leipzig, Vlg. d. Literar. Ges. Szép állapotú egészvászon kötésben / In nice condition
12694.

4 000 HUF

Kohlrausch, Robert: Deutsche Denkstätten in Italien. Mit Bildern von Alfred H. Pellegrini. Stuttgart, Verlag Robert Lutz. Félbőr kötés, festett lapszélek, szép állapotban.
12695.

1 000 HUF

Julius Perthes: Taschen Atlas der ganzen Welt. Gotha, 1924. Perthes. Kissé szétváló egészvászon kötésben / In damaged binding
12696.

1 000 HUF

12697.

20 000 HUF
54,20
62,50

Pécsi Sándor: Budapest természeti képe. Bp., 1958. Akadémiai. Térképmellékletekkel. (kötés belül javított)
12698.

2 000 HUF

12699.

2 200 HUF
5,96
6,88

12700.

4 000 HUF

Dvihally Géza: Esztergom sz. királyi város. Történeti és jelenkori ismertetés. Esztergom, Buzárovits. 147p. + hirdetések + térkép. Kissé kopott papírkötésben
12701.

1 600 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye általános ismertetője és címtára 3. északi körzet. Főszerk.: Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. (Vármegyék Országos Címtára.) Bp. 1931. Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. VII. 416 p. Kiadói vászonkötésben, néhány lap sérült és kijár, kötés kopott
12702.

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye általános ismertetője és címtára 3. északi körzet. Főszerk.: Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. (Vármegyék Országos Címtára.)
Bp. 1931. Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. VII. 416 p. Kiadói vászonkötésben, néhány lap sérült és kijár, kötés kopott

2 800 HUF

12703.

1 200 HUF

3 db olasz útikönyv: Collezione di Monografie Illustrate: Ugo Fleres: La campagnia Roma, P. Molmenti -d D. Mantovani: Le isole della Laguna Veneta, P. Molmenti: Venezia. Bergamo, 1910.  Aranyozott félbőr kötésben / In half-leather binding
12704.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF