Books: Travelling, cities

Number of items: 27

12705.

1 800 HUF

2 azonos könyv 2 nyelven-Die Seebäder Italiens / Plages D'Italie. Milano, 1934, Ferrovie Dello Stato. Fotókkal, térképekkel illusztrált, kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban, a német nyelvű kiadásban a 223-263. oldalig hiányoznak a lapok.
12706.

800 HUF

Városképek-műemlékek sorozat: Dercsényi-Pogány: Pécs Bp., 1960. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
12707.

1 000 HUF

Városképek-műemlékek sorozat: Horler Miklós: Szentendre Bp., 1960. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
12708.

1 000 HUF

Városképek-műemlékek sorozat: Korompay: Veszprém. Bp., 1957. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
12709.

1 000 HUF

12710.

20 000 HUF
54,20
62,50

12711.

20 000 HUF
54,20
62,50

Tóth Pál, Bagyinszki Zoltán: Magyar várak. Magyar-német-angol nyelven. Debrecen, Tóth.
12712.

1 200 HUF

Bagyinszki Zoltán: Magyar kastélyok. Magyar-német-angol nyelven. Debrecen, Tóth.
12713.

1 200 HUF

12714.

1 400 HUF

Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Fordította Görög Imre. 32 mélynyomású képpel és 1 térképpel. Bp., 1929, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
12715.

1 000 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik I. kötet. Pest, 1851, Kozma Vazul. Reprint kiadás (1984), aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
12716.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF