Art-ceramics
Number of items: 29
794197
11030
206
Art-ceramics
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdés után. Mázas kerámia, jelzett, apró csorba az alján, m:34 cm
20 000 HUF
713601
11031
206
15000
Art-ceramics
Balczó Edit (1935-2010): Jelek. Festett fali kerámia, jelzett, hibátlan, 37×31 cm
15 000 HUF
713595
11032
206
4800
Art-ceramics
Balczó Edit (1935-2010): Fürdőző. Mázas fali kerámia, jelzett, hibátlan, 24×14 cm
4 800 HUF
801375
11033
206
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Kereszt virággal és lepellel. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:46 cm, h:29,5 cm
8 000 HUF
801485
11034
206
Art-ceramics
Gyurcsek Ferenc (1942-): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:26 cm
5 000 HUF
801491
11035
206
Art-ceramics
Kiss László (1949-): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:26 cm
5 000 HUF
723913
11036
206
Art-ceramics
Bertók Éva (keramikus): Dekoratív nagy dísztál, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d:33 cm, m:4 cm
5 000 HUF
679984
11037
206
Art-ceramics
Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas kerámia gazdagon díszített, jelzett, hibátlan, m:23 cm, d:28 cm/ Glaze ceramis dish bowl
6 000 HUF
679989
11038
206
Art-ceramics
Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas gazdagon díszített kerámia, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:28 cm /Glaze ceramis dish bowl
6 000 HUF
724424
11039
206
Art-ceramics
Keszthelyi Péter (keramikus): Kalapos juhász. Festett kerámia fej, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d:24 cm
5 000 HUF
828403
11040
206
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos füles tál, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 22×26 cm
5 000 HUF
812421
11041
206
Art-ceramics
Hiányos Churchill England étkészlet, 6 db lapostányér, 1 db mélytányér, 2 db süteményes tányér
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m