Art-ceramics

Number of items: 29

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdés után. Mázas kerámia, jelzett, apró csorba az alján, m:34 cm
11030.

20 000 HUF
54,20
62,50

Balczó Edit (1935-2010): Jelek. Festett fali kerámia, jelzett, hibátlan, 37×31 cm
11031.

15 000 HUF
40,65
46,88

Balczó Edit (1935-2010): Fürdőző. Mázas fali kerámia, jelzett, hibátlan, 24×14 cm
11032.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kovács Éva (1938-): Kereszt virággal és lepellel. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:46 cm, h:29,5 cm
11033.

8 000 HUF

Gyurcsek Ferenc (1942-): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11034.

5 000 HUF

Kiss László (1949-): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11035.

5 000 HUF

Bertók Éva (keramikus): Dekoratív nagy dísztál, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d:33 cm, m:4 cm
11036.

5 000 HUF

Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas kerámia gazdagon díszített, jelzett, hibátlan, m:23 cm, d:28 cm/ Glaze ceramis dish bowl
11037.

6 000 HUF

Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas gazdagon díszített kerámia, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:28 cm /Glaze ceramis dish bowl
11038.

6 000 HUF

Keszthelyi Péter (keramikus): Kalapos juhász. Festett kerámia fej, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d:24 cm
11039.

5 000 HUF

Gorka Iparművészeti Vállalatos füles tál, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 22×26 cm
11040.

5 000 HUF

Hiányos Churchill England étkészlet, 6 db lapostányér, 1 db mélytányér, 2 db süteményes tányér
11041.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF