Art-ceramics

Number of items: 29

Iparművész mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan m: 33 cm
11042.

3 000 HUF

Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm
11043.

5 000 HUF

Nyeste jelzéssel, asszony virágcsokorral, mázas kézzel festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:25 cm
11044.

2 600 HUF
7,05

Jakab Borbála ( 1933-): Mázas kerámia mécsestartó, jelzett, hibátlan, 7×4 cm
11045.

100 HUF
0,27
0,31

Endrő Margit (1899-1986): Birkózó medvék mázas kerámia. a Zsolnay gyár birkózó medvék c. porcelán-szobra után 12 cm Nem sérült, csak érdekes festésű.
11046.

4 000 HUF

Jelzés nélkül, kézzel festett kerámia tányér d: 22 cm
11047.

100 HUF
0,27
0,31

Jelzett art deco mázas kerámia figura, apró lepattanással a kalapon, m:11 cm
11048.

2 200 HUF
5,96
6,88

Világhy Árpád: Női fél akt. Gipsz, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11049.

4 800 HUF
13,01
15,00

Iparművész retró váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11050.

1 000 HUF

Izsépy kerámia: Kiránduló fiú, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan,  m:15 cm
11051.

3 000 HUF

Nagy kerámia tétel a XIX. századtól napjainkig, főleg falitányérok összesen 12 db
11052.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kis kerámia tétel: Figurális csengő, mézes mini bödön, virágtartó, apró hajszálrepedésekkel, összesen: 3 db
11053.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF