Art-ceramics
Number of items: 29
828144
11042
206
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan m: 33 cm
3 000 HUF
811938
11043
206
Art-ceramics
Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm
5 000 HUF
769501
11044
206
Art-ceramics
Nyeste jelzéssel, asszony virágcsokorral, mázas kézzel festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:25 cm
2 600 HUF
772044
11045
206
100
Art-ceramics
Jakab Borbála ( 1933-): Mázas kerámia mécsestartó, jelzett, hibátlan, 7×4 cm
430743
11046
206
Art-ceramics
Endrő Margit (1899-1986): Birkózó medvék mázas kerámia. a Zsolnay gyár birkózó medvék c. porcelán-szobra után 12 cm Nem sérült, csak érdekes festésű.
4 000 HUF
716325
11047
206
100
Art-ceramics
Jelzés nélkül, kézzel festett kerámia tányér d: 22 cm
716838
11048
206
2200
Art-ceramics
Jelzett art deco mázas kerámia figura, apró lepattanással a kalapon, m:11 cm
2 200 HUF
834829
11049
206
4800
Art-ceramics
Világhy Árpád: Női fél akt. Gipsz, jelzett, hibátlan, m:22 cm
4 800 HUF
818087
11050
206
Art-ceramics
Iparművész retró váza, festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:25 cm
1 000 HUF
816785
11051
206
Art-ceramics
Izsépy kerámia: Kiránduló fiú, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm
3 000 HUF
716342
11052
206
Art-ceramics
Nagy kerámia tétel a XIX. századtól napjainkig, főleg falitányérok összesen 12 db
7 000 HUF
745153
11053
206
Art-ceramics
Kis kerámia tétel: Figurális csengő, mézes mini bödön, virágtartó, apró hajszálrepedésekkel, összesen: 3 db
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m