12640.
Closed 204. Online auction
Books: Albums of the belle epoche
5 000 HUF
Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban. Bp., 1898, "Kosmos" Műintézet. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.