Books: Albums of the belle epoche

Number of items: 21

A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1908), Franklin. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12619.

5 000 HUF

12620.

3 600 HUF
9,76
11,25

Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. Kiadói festett, aranyozott dombornyomásos  egészvászon kötésben, nagyon szép állapotban.
12621.

5 000 HUF

12622.

12 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1909), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
12623.

5 000 HUF

12624.

5 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Bp., 1899, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12625.

5 000 HUF

12626.

5 000 HUF

Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12627.

5 000 HUF

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. Tíz színes műmelléklettel, számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
12628.

5 000 HUF

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés,  szép állapotban.
12629.

5 000 HUF

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., (1913). Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.
12631.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF