Military

Number of items: 77

Vegyes tétel: 1929 Ludovikás Levente, VIII/június, melléklettel (Hadak Útján), 1927 Ludovikás Levente, VI/június, 1928 Ludovikás Levente, VII/június, 1925 Ludovikás Levente, IV/1, mellékelve a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia sportünnepélyének műsora, 1925 Ludovikás Levente, IV/1, mellékelve a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia sportünnepélyének műsora (sérült: a címlap levált).
12192.

6 000 HUF

1914-1918 Egy, az I. vh-ban szolgálatot teljesítő katona felvételei a katonaéletről, 9x12 cm és ennél kisebb méretekben, 77 db fotót tartalmazó album, feliratozva / Photos from the World War I.
12193.

1914-1918 Egy, az I. vh-ban szolgálatot teljesítő katona felvételei a katonaéletről, 9x12 cm és ennél kisebb méretekben, 77 db fotót tartalmazó album, feliratozva /
Photos from the World War I.

2 000 HUF
18

XIX. sz vége magyar huszár sarkantyúja / Bleeders of Hungarian Hussar 14 cm
12194.

10 000 HUF

1914-1915 és vaskereszt jelzéssel I. világháborús katonai rézgyűrű / World War I. copper ring
12195.

2 400 HUF

cca 1914-1918 Katonai fotó, légvédelmi géppuskás osztag, 12x9 cm/ anti-aircraft machine-gun detail.
12196.

cca 1914-1918 Katonai fotó, légvédelmi géppuskás osztag, 12x9 cm/
anti-aircraft machine-gun detail.

2 000 HUF

cca 1948-1949 Tisztavatás a Kossuth Akadémián, Kádár János főtisztek társaságában, 13x18 cm.
12197.

1 000 HUF

cca 1950-1955 Katonák az Aggteleki-cseppkőbarlangban és a sárospataki várban, 18x17 cm.
12198.

1 000 HUF

1916 Katonai fotó, főtiszt újévi jókívánsága aláírásával, 19x12 cm.
12199.

3 000 HUF

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin):Őrnaszád az Északi-tengeren, pecséttel jelezve, 18x24 cm/ patrol boat in the North Sea.
12200.

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin):Őrnaszád az Északi-tengeren, pecséttel jelezve, 18x24 cm/
patrol boat in the North Sea.

1 000 HUF

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin): Katonák a gyakorlótéren, pecséttel jelezve, 18x20 cm/ soldiers on parade ground.
12201.

cca 1950-1960 Eberhard Klöppel (Berlin): Katonák a gyakorlótéren, pecséttel jelezve, 18x20 cm/
soldiers on parade ground.

1 000 HUF

cca 1930-1940 Katonatisztek társasági élete, kerti parti, 18x24 cm.
12202.

1 000 HUF

cca 1960 Hadihajókat ábrázoló fotók, 3 db, kettő közülök kartonra ragasztva, olasz hadihajó felirattal a hátukon, 6x8 és 10x15 cm-es méretben.
12203.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF