https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.
1
12521.

Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Munkásmozgalmi Intézet: A Magyar Tanácsköztársaság. Budapest 1949. Szikra. Több mint 50-en pártiskolai hallgató aláírásával
1
12522.

Magyar Munkásmozgalmi Intézet: A Magyar Tanácsköztársaság. Budapest 1949. Szikra. Több mint 50-en pártiskolai hallgató aláírásával

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Bordé Katalin: A Magyar Rotary története. Szentendre, 2012, Magyarországi Rotary Clubok Szövetsége. Jó állapotú, színes fotókkal illusztrált, kartonált.
1
12523.

Bordé Katalin: A Magyar Rotary története. Szentendre, 2012, Magyarországi Rotary Clubok Szövetsége. Jó állapotú, színes fotókkal illusztrált, kartonált.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Ván Benjámin: Szilády Áron élete. Kiskunhalas, 2012, Kiskunhalasi Református Egyházközség, Szilády Áron Társaság, Thorma János Múzeum. Kartonált, illusztrált.
1
12524.

Ván Benjámin: Szilády Áron élete. Kiskunhalas, 2012, Kiskunhalasi Református Egyházközség, Szilády Áron Társaság, Thorma János Múzeum. Kartonált, illusztrált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Thuróczy János: A magyarok krónikája. I. kötet. 1.: A Thuróczy-krónika 1488-as augsburgi kiadásának hasonmása; Kiadói, vaknyomott bőrkötésben
1
12525.

Thuróczy János: A magyarok krónikája. I. kötet. 1.: A Thuróczy-krónika 1488-as augsburgi kiadásának hasonmása; Kiadói, vaknyomott bőrkötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Marczali Henrik: Nagy képes világtörténet I-XII. kötet 1899. (2,4,5,7 hiányzik) Rendkívül gazdagon illusztrálva színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel, hasonmásokkal, mellékletekkel stb. Gerincén aranyozott egységes félbőr kötésben. (mindegyik gerinc elvált a könyvektől, de nagyrészt jó állapotban, megvannak)
1
12526.

Marczali Henrik: Nagy képes világtörténet I-XII. kötet 1899. (2,4,5,7 hiányzik) Rendkívül gazdagon illusztrálva színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel, hasonmásokkal, mellékletekkel stb. Gerincén aranyozott egységes félbőr kötésben. (mindegyik gerinc elvált a könyvektől, de nagyrészt jó állapotban, megvannak)

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Egyetemes történet. III. IV. köt. Szerkesztették: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. Harmadik kötet: Hajnal István: Újkor. Negyedik kötet: Iványi-Grünwald Béla: Legújabb kor. Bp. 1937. Magyar Szemle Társ. Révai. 676 p. 14 térk. 2 sztl. lev.; 660 p. 19 térk. Egységes aranyozott kiadói álbordázott félbőr kötésben, márványmintás táblával és ezzel megegyező mintázatú metszéssel.
1
12527.

Egyetemes történet. III. IV. köt. Szerkesztették: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. Harmadik kötet: Hajnal István: Újkor. Negyedik kötet: Iványi-Grünwald Béla: Legújabb kor.
Bp. 1937. Magyar Szemle Társ. Révai. 676 p. 14 térk. 2 sztl. lev.; 660 p. 19 térk. Egységes aranyozott kiadói álbordázott félbőr kötésben, márványmintás táblával és ezzel megegyező mintázatú metszéssel.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-V. kötet. Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben. (két kötet gerince hibás)
1
12528.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-V. kötet. Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben. (két kötet gerince hibás)

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Reden, Alexander Sixtus von: Österreich - Ungarn. Die Donaumonarchie in historischen Dokumenten. Salzburg, 1995 Druckhaus Nonntal, KÖnyv és hozzá rengeteg okmány, képeslap, plakát, térkép facsimile másolatával. Díszes tékában / With a lot of facsimile copies of historical documents, maps, and other pribnted matters
1
12529.

Reden, Alexander Sixtus von: Österreich - Ungarn. Die Donaumonarchie in historischen Dokumenten. Salzburg, 1995 Druckhaus Nonntal, KÖnyv és hozzá rengeteg okmány, képeslap, plakát, térkép facsimile másolatával. Díszes tékában / With a lot of facsimile copies of historical documents, maps, and other pribnted matters

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben /  Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, faux leather binding
1
12530.

Protocolle du Régiment des Volontaire de Benyowszky crée en 1772. Benyovszky Móric madagaszkári jegyzőkönyve 1772-1776. Bp., 2004, Országos Széchényi Könyvtár - Magyar-madagaszkári Baráti Társaság - Kossuth Kiadó. A francia nyelvű kézirat hasonmása, francia betűhű átirata és magyar fordítása, kiadói műbőr kötésben /
Facsimile and transcription of the French text with Hungarian translation, faux leather binding

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, védőfóliával, jó állapotú
1
12531.

Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, védőfóliával, jó állapotú

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és birálata. Irták: Apponyi Albert gróf, Berzeviczy Albert, Lukács György stb. Budapest 1928. Borító sérült.
1
12532.

Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és birálata. Irták: Apponyi Albert gróf, Berzeviczy Albert, Lukács György stb. Budapest 1928. Borító sérült.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment