Books: History

Number of items: 43

12509.

1 200 HUF

Havas Károly: Az inkvizíció története, 22 műmelléklettel. Bp., 1927, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon kötés, gerincénél szakadt.
12510.

3 000 HUF

12511.

1 200 HUF

Gaal Mózes: Mesék a legnagyobb magyarról. Bp., 1910, Athenaeum. 79p. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben. (kissé kopott)
12512.

Gaal Mózes: Mesék a legnagyobb magyarról.
Bp., 1910, Athenaeum. 79p. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben. (kissé kopott)

1 600 HUF

12513.

5 000 HUF

12514.

20 000 HUF
54,20
62,50

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. kötete. Budapest 1893. Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kopott és foltos
12515.

4 000 HUF

1991 Prinz - Cholnoky- Gr. Teleki - Bartucz: Magyar Föld Magyar Faj. III-VI. kötet. Harmadik rész: Magyar földrajz, az I-III. kötet tárgymutatójával.  Negyedik kötet: A Magyar Ember, a magyarság antropológiája. Bp., 1991, Hasonmás. Szép állapotban, dombornyomott, egészműbőr kötésben, 20x25 cm
12516.

2 800 HUF

Nagy képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, közrem.: Borovszki-Fogarassy-Geréb-Goldziher-Gyomlay-Mika. IV. kötet: A középkor, 1.rész: A népvándorlás. Az Iszlám. Számos képpel, műmelléklettel, és térképpel. Budapest, é.n., Franklin-társulat, Révai testvérek, kopottas állapotban, gerincén aranyozott, kartonkötésben, 16x24 cm
12517.

1 600 HUF

Hóman Bálint és Szekfű Gyula: Magyar Történet. II., IV., V., kötet. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest.  Könyvek gerincén szakadások, enyhén sérültek.
12518.

Hóman Bálint és Szekfű Gyula: Magyar Történet.
II., IV., V., kötet. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest.
Könyvek gerincén szakadások, enyhén sérültek.

800 HUF

A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához Bp., 1984 Helikon. Egészbőr kötésben, eredeti tékában
12519.

7 000 HUF
18,97
21,88

12520.

Bp. é. n. Tolnai Világlapja.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF