https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 32

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
1
12408.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
1
12409.

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás
1
12410.

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf
1
12411.

Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
1
12412.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel
1
12413.

Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp., [1942], Pantheon. Útleírás képekkel kiadói félvászon kötésben (kissé viseltes állapotú)
1
12414.

Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp., [1942], Pantheon. Útleírás képekkel kiadói félvászon kötésben (kissé viseltes állapotú)

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Costanza Poli: Toszkána. Gabo Kiadó 1998.
1
12415.

Costanza Poli: Toszkána. Gabo Kiadó 1998.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment