Books: Travelling, cities

Number of items: 32

12396.

2 000 HUF

Világjárók Utazások és kalandok: Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Ford. Klopstock Gizella 17 képmelléklettel és 1 térképpel. Bp. é.n. Franklin. 165p.  Kiadói vászonkötésben.
12397.

4 000 HUF

Világjárók Utazások és kalandok: Incze Antal: Rio Grande – Trieszt. Bp. é.n. Franklin. 148p., 12 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12398.

2 000 HUF

Világjárók Utazások és kalandok: Berg, Bengt Vándormadarakkal Afrikába Ford. Lambrecht Kálmán, Uray Mária. Bp., 1937, Franklin. 125p. 12 t. Kiadói vászonkötésben.
12399.

1 800 HUF

12400.

2 600 HUF
7,05

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12401.

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig.
Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

2 000 HUF

12402.

2 600 HUF
7,05

Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal, hátsó szennylapnál a kötés meglazult
12403.

1 000 HUF

12404.

800 HUF

12405.

3 000 HUF

12406.

1 600 HUF

12407.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF