Number of items: 229

11217.

2 800 HUF

Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
11218.

38 000 HUF
102,98
118,75

11219.

Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával /
Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm

7 000 HUF
18,97
21,88

11220.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

2 800 HUF

Zsolnay arany szélű hiányos kávéskészlet, jelzett, apró lepattanásokkal
11221.

2 000 HUF

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura, hibátlan, jelzett / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
11222.

2 400 HUF

Zsolnay arany szélű hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, 2 db tál, 3 db mélytányér, 4 db lapostányér, 1db levese tál, 1 db fűszertartó, összesen: 11 db
11223.

2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay sárga rózsás hiányos étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:25 db (7 lapos és 7 süteményes) / Zsolnay dinner set, not complete
11224.

22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay eozin mázas kislány, jelzett, sérült / Zsolnay Chinaware figure with eozen cover m:11 cm
11225.

1 000 HUF

Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:17 cm
11226.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay zöld eozin mázas labdás kisfiú, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay eosin figure
11227.

6 000 HUF

Zsolnay zöld eozin mázas Zsolnay Miklós büszt, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Zsolnay eosin bust
11228.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF