Number of items: 229

Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
11290.

16 000 HUF
43,36
50,00

Capodimonte rózsa, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 6×5 cm
11291.

800 HUF

Rosenthal váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm, d:16 cm
11292.

6 000 HUF

11293.

Apró virágokkal díszített hiányos Bavaria porcelán kávéskészlet /
Not complete Bavaria chinaware coffee set

2 800 HUF

Román Regal márkájú mokkás készlet, jelzett, hibátlan, matricás/ Porcelain caffee set
11294.

3 000 HUF

11295.

12 000 HUF

Háború előtti szép VIktoria cseh porcelán kávéskészlet töredék. 3 csésze 5 alj, kiöntő
11296.

2 000 HUF

11297.

1 000 HUF

11298.

cca 1900 6db Szolidan aranyozott cseh porcelán lapostányér és 2db süteményes /
Czechslovakian chinaware plates

1 800 HUF

cca 1900 Századfordulós jelzett karlsbadi porcelán levesestál hozzávaló 5 db tányérral / Karlsbad china soup-pan with 5 plates
11299.

1 200 HUF

11300.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó /
Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm

4 800 HUF
13,01
15,00

11301.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF