Number of items: 229

Egy pár, bazsarózsákkal díszített, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay vázácska /  A pair of Zsolay vase with hand painted floral decoration and gold plating, 12cm
11191.

Egy pár, bazsarózsákkal díszített, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay vázácska /
A pair of Zsolay vase with hand painted floral decoration and gold plating, 12cm

6 000 HUF

Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm/ Zsolnay porcelain vase
11192.

4 000 HUF

Zsolnay virágos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm, d:5 cm
11193.

4 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó / Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm
11194.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán mini kaspó /
Handpainted numbered zsolnay chinaware pot m:, d:5 cm

1 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay búzavirág mintás bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
11195.

4 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott pillangó mintás jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolay chinaware bonbonier 8x8cm
11196.

Kézzel festett sorszámozott pillangó mintás jelzett Zsolnay porcelán bonbonier /
Handpainted numbered Zsolay chinaware bonbonier 8x8cm

2 800 HUF

11197.

3 800 HUF
10,30
11,88

11198.

40 000 HUF
108,40
125,00

3db bögre, illetve csupor, közte 2db jelzett Zsolnay / 3 vintage mugs, 9-10cm
11199.

3db bögre, illetve csupor, közte 2db jelzett Zsolnay /
3 vintage mugs, 9-10cm

1 200 HUF

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 7db / Zsolnay cake set
11200.

18 000 HUF
48,78
56,25

11201.

36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay virág mintás süteményes hiányos készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 6 db / Zsolnay cake set
11202.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF