Art, antiquities

Number of items: 23

Kézzel festett emlék porcelán pipa, "Hoch Jenő nv.kir.csendőr őrmester" és német feliratokkal, apró hajszál repedésekkel apró kopás nyomok, m:14 cm
11000.

26 000 HUF
70,46
81,25

Vadász jelenetes antik tajtékpipa 1801-es datálással, kézzel faragott, ezüst szerelékkel, mesterjeggyel, jó állapotban, m:11 cm
11001.

26 000 HUF
70,46
81,25

Antik pipa Ferenc József és Vilmos császár arcképével, "In Treue Fest" felirattal, ezüst szerelékkel, kiegészítőkkel, jó állapotban, m:9 cm
11002.

20 000 HUF
54,20
62,50

Donáth ezüst (Ag.) fedeles faragott tajtékpipa, jelzett, pipaszárral, m:8 cm
11003.

16 000 HUF
43,36
50,00

Vadász jelenetes Nyitrai faragott tajtékpipa, jelzett, eredeti dobozában, h:11 cm
11004.

10 000 HUF

cca 1900 Faragott tajték, borostyán szipka jelzett bőr tokban (Adler Fülöp és Fia) leszedhető előtéttel különböző méretű szivarkákhoz. Alig használt. / cca 1900 Almost unused cigarette holder. Pumice, amber in leather box 17cm
11005.

3 000 HUF

cca 1900 Faragott tajték, borostyán szipka jelzett bőr tokban (Adler Fülöp és Fia). Nem használt. / cca 1900 Unused cigarette holder. Pumice, amber in leather box 14cm
11006.

3 000 HUF

cca 1900 Faragott tajték, borostyán szipka jelzett bőr tokban (Adler Fülöp és Fia). Nem használt. / cca 1900 Unused cigarette holder. Pumice, amber in leather box 15cm
11007.

3 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978): Szalvétatartó kutyussal, kézi munka, ezüstözött sárgaréz, jelzett, m:9,5 cm, h:13,5 cm
11008.

12 000 HUF
29

Szecessziós pecsétnyomó, réz, m:10 cm
11009.

5 000 HUF
25

Szecessziós kávédaráló, bronz-réz, kézi munka, gazdagon díszítve, jelzés nélkül, m:24,5 cm, 13×13 cm/ Art Nouveau coffee grinder, bronze-copper,
11010.

9 500 HUF
25,75
29,69

XIX. sz. eleje: Gyógyszertári bronz mozsár, törő nélkül / XIXth century: Pharmacy mortar made of bronze. 7x10 cm
11011.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF