Art, antiquities Number of items: 23
854288
11000
18
26000
Art, antiquities
Kézzel festett emlék porcelán pipa, "Hoch Jenő nv.kir.csendőr őrmester" és német feliratokkal, apró hajszál repedésekkel apró kopás nyomok, m:14 cm
26 000 HUF
854331
11001
18
26000
Art, antiquities
Vadász jelenetes antik tajtékpipa 1801-es datálással, kézzel faragott, ezüst szerelékkel, mesterjeggyel, jó állapotban, m:11 cm
26 000 HUF
854392
11002
18
Art, antiquities
Antik pipa Ferenc József és Vilmos császár arcképével, "In Treue Fest" felirattal, ezüst szerelékkel, kiegészítőkkel, jó állapotban, m:9 cm
20 000 HUF
856084
11003
18
Art, antiquities
Donáth ezüst (Ag.) fedeles faragott tajtékpipa, jelzett, pipaszárral, m:8 cm
16 000 HUF
856091
11004
18
Art, antiquities
Vadász jelenetes Nyitrai faragott tajtékpipa, jelzett, eredeti dobozában, h:11 cm
10 000 HUF
852597
11005
18
Art, antiquities
cca 1900 Faragott tajték, borostyán szipka jelzett bőr tokban (Adler Fülöp és Fia) leszedhető előtéttel különböző méretű szivarkákhoz. Alig használt. / cca 1900 Almost unused cigarette holder. Pumice, amber in leather box 17cm
3 000 HUF
852595
11006
18
Art, antiquities
cca 1900 Faragott tajték, borostyán szipka jelzett bőr tokban (Adler Fülöp és Fia). Nem használt. / cca 1900 Unused cigarette holder. Pumice, amber in leather box 14cm
3 000 HUF
852596
11007
18
Art, antiquities
cca 1900 Faragott tajték, borostyán szipka jelzett bőr tokban (Adler Fülöp és Fia). Nem használt. / cca 1900 Unused cigarette holder. Pumice, amber in leather box 15cm
3 000 HUF
824803
11008
18
Art, antiquities
Tevan Margit (1901-1978): Szalvétatartó kutyussal, kézi munka, ezüstözött sárgaréz, jelzett, m:9,5 cm, h:13,5 cm
12 000 HUF
832310
11009
18
Art, antiquities
Szecessziós pecsétnyomó, réz, m:10 cm
5 000 HUF
824167
11010
18
9500
Art, antiquities
Szecessziós kávédaráló, bronz-réz, kézi munka, gazdagon díszítve, jelzés nélkül, m:24,5 cm, 13×13 cm/ Art Nouveau coffee grinder, bronze-copper,
9 500 HUF
847479
11011
18
Art, antiquities
XIX. sz. eleje: Gyógyszertári bronz mozsár, törő nélkül / XIXth century: Pharmacy mortar made of bronze. 7x10 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house