Chinaware / Porcelain Number of items: 99
535842
11143
171
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm
3 000 HUF
536409
11144
171
Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó / Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm
4 000 HUF
577434
11145
171
Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán tükröt tartó hölgy figura, az egyik rózsán alig látható sérülés / Handpainted Hollóháza porcelain figure of "Lady with mirror", minor fault, 28cm
3 000 HUF
567579
11146
171
Hat darabos hollóházi mokkás csésze és csészealj, hibátlan, jelzett, matricás
2 000 HUF
465654
11147
171
3 600 HUF
546880
11148
171
Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
5 000 HUF
577627
11149
171
Matricás díszítésű aranyozott jelzett kis Hollóházi ékszeresdobozka / Little Hollóháza porcelain jewelry box, 8x5,5cm
1 000 HUF
577638
11150
171
3db Hollóházi porcelán állatfigura és egy matricás, Győr látképével díszített porcelán kulacs / Hollóháza porcelain lot: 3 animal figures and a flask
1 200 HUF
538872
11151
171
1 000 HUF
547103
11152
171
Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
5 000 HUF
480105
11153
171
Apró virágokkal díszített jelzett Hans & Czjzek porcelán leveses, 2db kínáló és egy szószos tál / Hans & Czjzek chinaware serving set
3 000 HUF
559748
11154
171
Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house