Number of items: 99

Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm
11143.

Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan /
Hollóháza chinaware vases 15 cm

3 000 HUF

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó / Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm
11144.

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó /
Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm

4 000 HUF

Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán tükröt tartó hölgy figura, az egyik rózsán alig látható sérülés / Handpainted Hollóháza porcelain figure of "Lady with mirror", minor fault, 28cm
11145.

Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán tükröt tartó hölgy figura, az egyik rózsán alig látható sérülés /
Handpainted Hollóháza porcelain figure of "Lady with mirror", minor fault, 28cm

3 000 HUF
9

Hat darabos hollóházi mokkás csésze és csészealj, hibátlan, jelzett, matricás
11146.

2 000 HUF

11147.

3 600 HUF
9,76
11,25

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
11148.

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura /
Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm

5 000 HUF

Matricás díszítésű aranyozott jelzett kis Hollóházi ékszeresdobozka /  Little Hollóháza porcelain jewelry box, 8x5,5cm
11149.

Matricás díszítésű aranyozott jelzett kis Hollóházi ékszeresdobozka /
Little Hollóháza porcelain jewelry box, 8x5,5cm

1 000 HUF

3db Hollóházi porcelán állatfigura és egy matricás, Győr látképével díszített porcelán kulacs /  Hollóháza porcelain lot: 3 animal figures and a flask
11150.

3db Hollóházi porcelán állatfigura és egy matricás, Győr látképével díszített porcelán kulacs /
Hollóháza porcelain lot: 3 animal figures and a flask

1 200 HUF

11151.

Jelzett kolozsvári porcelán rózsa apró lepattogzásokkal /
Cluj-Napoca chinaware rose with small faults 6cm

1 000 HUF

Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
11152.

5 000 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Hans & Czjzek porcelán leveses, 2db kínáló és egy szószos tál / Hans & Czjzek chinaware serving set
11153.

3 000 HUF

Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
11154.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF