Chinaware / Porcelain Number of items: 99
545236
11130
171
Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
10 000 HUF
383875
11131
171
5400
5 400 HUF
543074
11132
171
3200
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
3 200 HUF
543070
11133
171
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm
5 000 HUF
546557
11134
171
25000
Cca 1950 Zsolnay eozinos sárkányos tál, magasság: 12 cm, szélesség: 26 cm, hibátlan állapotban
25 000 HUF
536000
11135
171
Eozin mázas jelzett Zsolnay porcelán hal figura (alján a máz javítva) / Zsolnay chinaware fish figure with eosin cover (paint repaired) 20x11cm
10 000 HUF
536347
11136
171
Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál / Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm
4 000 HUF
576940
11137
171
4200
cca 1970 Hiányos, jelzett, retró Zsolnay porcelán étkészlet: 3db bögre aljakkal, 6db kistányér, 4db mély- és 1db lapostányér
4 200 HUF
535685
11138
171
Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm
4 000 HUF
535628
11139
171
40000
Vadonatúj, nem használt komplett és hibátlan 6 személyes Zsolnay teáskészlet / Brand-new complete, flawless Zsolnay chinaware tea-set for 6
40 000 HUF
553950
11140
171
Hollóházi porcelán virág mintás váza, jelzett, hibátlan, 19 cm
1 000 HUF
553955
11141
171
Hollóházi jelzéssel virágokkal díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 31 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house