Number of items: 99

Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
11130.

Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura /
Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm

10 000 HUF

11131.

5 400 HUF
14,63
16,88

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
11132.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm

3 200 HUF
8,67
10,00

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm
11133.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm

5 000 HUF

Cca 1950 Zsolnay eozinos sárkányos tál, magasság: 12 cm, szélesség: 26 cm, hibátlan állapotban
11134.

25 000 HUF
67,75
78,13

Eozin mázas jelzett Zsolnay porcelán hal figura (alján a máz javítva) / Zsolnay chinaware fish figure with eosin cover (paint repaired) 20x11cm
11135.

Eozin mázas jelzett Zsolnay porcelán hal figura (alján a máz javítva) /
Zsolnay chinaware fish figure with eosin cover (paint repaired) 20x11cm

10 000 HUF

Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál / Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm
11136.

Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál /
Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm

4 000 HUF

cca 1970 Hiányos, jelzett, retró Zsolnay porcelán étkészlet: 3db bögre aljakkal, 6db kistányér, 4db mély- és 1db lapostányér
11137.

4 200 HUF
11,38
13,13

Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm
11138.

Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/
Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm

4 000 HUF

Vadonatúj, nem használt komplett és hibátlan 6 személyes Zsolnay teáskészlet /  Brand-new complete, flawless Zsolnay chinaware tea-set for 6
11139.

Vadonatúj, nem használt komplett és hibátlan 6 személyes Zsolnay teáskészlet /
Brand-new complete, flawless Zsolnay chinaware tea-set for 6

40 000 HUF
108,40
125,00

Hollóházi porcelán virág mintás váza, jelzett, hibátlan, 19 cm
11140.

1 000 HUF

Hollóházi jelzéssel  virágokkal díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 31 cm
11141.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF