Number of items: 99

Kézzel festett aranyozott jelzett mini Herendi porcelán kínáló tálka /  Hand painted tiny Herendi porcelain bowl, 3cm, d: 8cm
11094.

Kézzel festett aranyozott jelzett mini Herendi porcelán kínáló tálka /
Hand painted tiny Herendi porcelain bowl, 3cm, d: 8cm

2 000 HUF

Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és egy matricás Hollóházi vázácska /  Tiny porcelain plate and vase, 8x6cm, 6cm
11095.

Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és egy matricás Hollóházi vázácska /
Tiny porcelain plate and vase, 8x6cm, 6cm

1 200 HUF

Exkluzív Rothschild-mintás kézzel festett aranyozott jelzett Herendi porcelán süteményes tányérok (3db) hibátlan állapotban /  Exclusive hand painted Herendi porcelain plates in flawless condition, d: 19cm
11096.

Exkluzív Rothschild-mintás kézzel festett aranyozott jelzett Herendi porcelán süteményes tányérok (3db) hibátlan állapotban /
Exclusive hand painted Herendi porcelain plates in flawless condition, d: 19cm

8 000 HUF
10

Herendi Sztálin büszt, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11097.

10 000 HUF

Kézzel festett Herendi porcelán kislány kosárral figura, hibátlan  / Chinaware Herend hand-painted peasant-girl figure 15 cm
11098.

8 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 13,5x9cm
11099.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 13,5x9cm

2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 11x7,5cm
11100.

Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 11x7,5cm

2 000 HUF
11

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán táncoló magyar legény figura hibátlan állapotban / Handpainted Herendi porcelain figure of dancing Hungarian shepherd, flawless condition, 29cm
11101.

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán táncoló magyar legény figura hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi porcelain figure of dancing Hungarian shepherd, flawless condition, 29cm

12 000 HUF

Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 15x9x3cm
11102.

Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú /
Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 15x9x3cm

3 800 HUF
10,30
11,88

Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 12x10cm
11103.

Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 12x10cm

3 400 HUF
9,21
10,63

Kézzel festett Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 10x7,5cm
11104.

Kézzel festett Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú /
Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 10x7,5cm

2 600 HUF
7,05

Kézzel festett tojás alakú Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted Herendi porcelain bonbonniere in flawless condition, 12x8x7cm
11105.

Kézzel festett tojás alakú Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi porcelain bonbonniere in flawless condition, 12x8x7cm

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF