Books: Travelling, cities

Number of items: 52

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 2. kötet Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12690.

6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12691.

6 000 HUF

12692.

1 600 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. kötet reprint kiadás, Szegedi Nyomda 1984, az eredeti Kozma Vazul kiadása, Pest 1851
12693.

3 200 HUF
8,67
10,00

12694.

26 000 HUF
70,46
81,25

Magyarország Vármegyéi és Városai: Esztergom vármegye. Bp., 1906, Orsz. Monografia Társ., Légrády. Komplett. Későbbi félvászon kötésben
12695.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szitnyai: Győr Sopronmegyei képeskönyv. 134p.
12696.

1 200 HUF

Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás)
12697.

3 000 HUF

Békéscsaba az ezredfordulón. Békéscsaba, 2003. Pap János polgármester aláírásával! Bársony kötésben, aranyozott Békéscsaba címerrel
12698.

1 500 HUF
4,07
4,69

Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
12699.

1 000 HUF

Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
12700.

800 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben kopott sarokkal nejlon védőborítással
12701.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF