Books: Travelling, cities Number of items: 52
534709
12690
163
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 2. kötet Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
6 000 HUF
509578
12691
163
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
6 000 HUF
490453
12692
163
Books: Travelling, cities
1 600 HUF
529678
12693
163
3200
Books: Travelling, cities
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. kötet reprint kiadás, Szegedi Nyomda 1984, az eredeti Kozma Vazul kiadása, Pest 1851
3 200 HUF
517742
12694
163
26000
Books: Travelling, cities
26 000 HUF
519063
12695
163
Books: Travelling, cities
Magyarország Vármegyéi és Városai: Esztergom vármegye. Bp., 1906, Orsz. Monografia Társ., Légrády. Komplett. Későbbi félvászon kötésben
9 000 HUF
530967
12696
163
Books: Travelling, cities
Szitnyai: Győr Sopronmegyei képeskönyv. 134p.
1 200 HUF
517797
12697
163
Books: Travelling, cities
Dr. Wünscher Frigyes: Tordas. A Balogh Elemér szövetkezeti mintafalu. Debrecen - Budapest, 1943, Csáthy Ferenc Egyetemi Könyvkereskedés és Irodalmi Vállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, térképekkel (gerincen apró szakadás)
3 000 HUF
498719
12698
163
1500
Books: Travelling, cities
Békéscsaba az ezredfordulón. Békéscsaba, 2003. Pap János polgármester aláírásával! Bársony kötésben, aranyozott Békéscsaba címerrel
1 500 HUF
498378
12699
163
Books: Travelling, cities
Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
1 000 HUF
493204
12700
163
Books: Travelling, cities
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel
516829
12701
163
Books: Travelling, cities
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben kopott sarokkal nejlon védőborítással
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house