Books: Travelling, cities

Number of items: 52

12666.

2 600 HUF
7,05

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor-A szigetek gyöngye aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
12667.

2 600 HUF
7,05

12668.

3 600 HUF
9,76
11,25

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12669.

4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. jó állapotban
12670.

6 000 HUF

12671.

3 000 HUF

Baktay Ervin: India I-II. köt. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egybekötve kiadói vászonkötésben, 282db fekete-fehér fotóval, 1db térképpel, jó állapotban
12672.

5 600 HUF
15,18
17,50

Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Sandokán birodalma. Bp., kir. Magy. Természettudományi Társulat Bp., 1936. Genius. kissé laza kötésben
12673.

4 000 HUF

5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
12674.

1 000 HUF

David & Charles Livingstone: Explorations dans l'Afrique Australe et dans le bassin du Zambese depuis 1840 jusq'a 1864. Paris, 1879, Librairie Hachette & Cie. Kiadói félvászon kötésben, 20 metszettel illusztrálva, Helene Lantos ex librissel, apró hibákkal /  Half-linen binding, tiny faults, with 20 engravings and an ex libris
12675.

David & Charles Livingstone: Explorations dans l'Afrique Australe et dans le bassin du Zambese depuis 1840 jusq'a 1864. Paris, 1879, Librairie Hachette & Cie. Kiadói félvászon kötésben, 20 metszettel illusztrálva, Helene Lantos ex librissel, apró hibákkal /
Half-linen binding, tiny faults, with 20 engravings and an ex libris

6 000 HUF

Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben
12676.

800 HUF

György Máté: Vietnámi képesalbum, angol-francia-német-olasz leírásokkal, Atheneum Nyomda, é.n., aranyozott egészvászon kötésben
12677.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF