Books: Travelling, cities Number of items: 52
515718
12666
163
Books: Travelling, cities
2 600 HUF
515433
12667
163
Books: Travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor-A szigetek gyöngye aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
2 600 HUF
515622
12668
163
Books: Travelling, cities
3 600 HUF
515633
12669
163
Books: Travelling, cities
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
4 000 HUF
515709
12670
163
Books: Travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. jó állapotban
6 000 HUF
534685
12671
163
Books: Travelling, cities
3 000 HUF
532834
12672
163
5600
Books: Travelling, cities
Baktay Ervin: India I-II. köt. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egybekötve kiadói vászonkötésben, 282db fekete-fehér fotóval, 1db térképpel, jó állapotban
5 600 HUF
498575
12673
163
Books: Travelling, cities
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Sandokán birodalma. Bp., kir. Magy. Természettudományi Társulat Bp., 1936. Genius. kissé laza kötésben
4 000 HUF
509287
12674
163
Books: Travelling, cities
5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
1 000 HUF
480389
12675
163
Books: Travelling, cities
David & Charles Livingstone: Explorations dans l'Afrique Australe et dans le bassin du Zambese depuis 1840 jusq'a 1864. Paris, 1879, Librairie Hachette & Cie. Kiadói félvászon kötésben, 20 metszettel illusztrálva, Helene Lantos ex librissel, apró hibákkal / Half-linen binding, tiny faults, with 20 engravings and an ex libris
6 000 HUF
451529
12676
163
Books: Travelling, cities
Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben
503273
12677
163
Books: Travelling, cities
György Máté: Vietnámi képesalbum, angol-francia-német-olasz leírásokkal, Atheneum Nyomda, é.n., aranyozott egészvászon kötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house