Books: Travelling, cities

Number of items: 52

L. Sz. Vasziljev: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, szép állapotban
12678.

800 HUF

Tomai Éva-Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig Vadásztunk, Halásztunk, Mezőgazdasági Kiadó 1987.
12679.

1 000 HUF

A.E.Johann: Bolyongások New Yorktól Alaskáig, 19 képpel 2 térképpel, athaneum kiadása
12680.

1 200 HUF

12681.

Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben /
The beauties of Italy

6 000 HUF

James Harpur- Jennifer westwood: Legendák földjén. Bp. 1994. magyar könyvklub. Szép állapotú album 240p.
12682.

800 HUF

Timár Szaniszló: Röptében a Nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel. Chicago-Berlin-London-Paris, é.n. 190?, Werner Company. 256 t. (128 levélen). Két levél alul gyűrődött. Kiadói, haránt alakú félvászonkötésben. 27,8×35 cm. (néhány lap kijár, borítón 2 hiba)
12683.

3 000 HUF

Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
12684.

800 HUF

Gáspár Ferencz Negyvenezer mérföld vitorlával és gőzzel. Első kiadás. Szegeden, 1892, Bába ny. Megviselt állapotban. Belső takarólapok és belső borító és 2 kihajtható kép hiánnyal
12685.

1 000 HUF

1981 Marjai Imre: Nagy hajóskönyv, Móra Ferenc Könyvkiadó, Bp., és egy Mahart-os üveg hamutartó
12686.

800 HUF

Utazás Keleten Őfelsége Zrinyi korvettjén. Facsimile kiadás tanulmánnyal és védőtokkal
12687.

4 000 HUF

12688.

800 HUF

12689.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF