https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, cities Number of items: 52
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
514944
12678
163
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
L. Sz. Vasziljev: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, szép állapotban
The item is not available
447916
12679
163
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Tomai Éva-Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig Vadásztunk, Halásztunk, Mezőgazdasági Kiadó 1987.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
447976
12680
163
0
1200
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
A.E.Johann: Bolyongások New Yorktól Alaskáig, 19 képpel 2 térképpel, athaneum kiadása
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
440811
12681
163
0
6000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben / The beauties of Italy
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
486381
12682
163
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
James Harpur- Jennifer westwood: Legendák földjén. Bp. 1994. magyar könyvklub. Szép állapotú album 240p. 530045
12683
163
0
3000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Timár Szaniszló: Röptében a Nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel. Chicago-Berlin-London-Paris, é.n. 190?, Werner Company. 256 t. (128 levélen). Két levél alul gyűrődött. Kiadói, haránt alakú félvászonkötésben. 27,8×35 cm. (néhány lap kijár, borítón 2 hiba)
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
466154
12684
163
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
The item is not available
514617
12685
163
0
1000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Gáspár Ferencz Negyvenezer mérföld vitorlával és gőzzel. Első kiadás. Szegeden, 1892, Bába ny. Megviselt állapotban. Belső takarólapok és belső borító és 2 kihajtható kép hiánnyal
Starting price:
1 000 HUF
477735
12686
163
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
1981 Marjai Imre: Nagy hajóskönyv, Móra Ferenc Könyvkiadó, Bp., és egy Mahart-os üveg hamutartó
The item is not available
516904
12687
163
0
4000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Utazás Keleten Őfelsége Zrinyi korvettjén. Facsimile kiadás tanulmánnyal és védőtokkal
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
486266
12688
163
0
800
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
Beebe William: Félmérföldnyire a tenger színe alatt. Bp., 1937 M. kir. Természettudományos társulat. Gazdag képanyaggal, fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben
The item is not available
475413
12689
163
0
2000
Books: Travelling, cities
Artworks & Paper
1
1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment