2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült