Books: Travelling, cities

Number of items: 24

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp, é.n., Tolnai. Hibátlan, színes, festett, kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel
11525.

2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
11526.

3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman: Kamcsatka ősnépei, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Bp., Franklin. II. kiadás
11527.

2 600 HUF
7,05

11528.

3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, egy lap kivételével teljes, de kissé megviselt állapotban
11529.

2 000 HUF

~1900 A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára - Chun Károly: Mélytengerek világa, Lampel R. Kiadóvállalata, Bp., 73 képpel és 15 melléklettel, kiadói félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
11530.

1 200 HUF

1981 Marjai Imre: Nagy hajóskönyv, Móra Ferenc Könyvkiadó, Bp., és egy Mahart-os üveg hamutartó
11531.

800 HUF

A tenger. Népszerű tengerészeti és tudományos havi folyóirat. IX. évf. Bp, 1919, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Festett, félvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban
11532.

2 500 HUF
6,78
7,81

Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén, készítette Greguss György. A kézzel írt és illusztrált eredeti fakszimile kiadása. Optimum Kiadó, é.n.
11533.

2 200 HUF
5,96
6,88

11534.

14 000 HUF
37,94
43,75

Seneca Útikönyvek. Budai Zoltán: Horvátország. Seneca 2000. 236 p.
11535.

800 HUF

11536.

32 000 HUF
86,72
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF