1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban