Books: History

Number of items: 20

Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11582.

2 000 HUF

H.G. Wells: Az új Machiavelli I-II. Bp, é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
11583.

800 HUF

Vályi Nagy Géza: Gábor Áron a legendás székely. Bp, 1941, Nemzeti Könyvtár, p63
11584.

1 000 HUF

Kuun Géza: A kúnok nyelvéről és nemzetiségéről. Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, MTA, 1885, p60
11585.

1 000 HUF

Galgóczy Károly: A székely kérdés. Értekezések a társadalomtudományok köréből, szerk. Fraknói Vilmos. Bp, 1874, Eggenberger-féle Akadémiai Könyvkereskedés, p23
11586.

1 000 HUF

Heinrich Gusztáv: Etzelburg és a magyar húnmonda (székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, 1882, MTA, p39
11587.

1 000 HUF
10

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország I. kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
11588.

6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
11589.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF