Books: History Number of items: 20
509512
11582
159
Books: History
Abrozovicsné-Meszlényi Ilona: Washington élete. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, p56. Szecessziós motívumokkal díszített, festett, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
2 000 HUF
509463
11583
159
Books: History
H.G. Wells: Az új Machiavelli I-II. Bp, é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban 509469
11584
159
Books: History
Vályi Nagy Géza: Gábor Áron a legendás székely. Bp, 1941, Nemzeti Könyvtár, p63
1 000 HUF
509483
11585
159
Books: History
Kuun Géza: A kúnok nyelvéről és nemzetiségéről. Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, MTA, 1885, p60
1 000 HUF
509487
11586
159
Books: History
Galgóczy Károly: A székely kérdés. Értekezések a társadalomtudományok köréből, szerk. Fraknói Vilmos. Bp, 1874, Eggenberger-féle Akadémiai Könyvkereskedés, p23
1 000 HUF
509485
11587
159
Books: History
Heinrich Gusztáv: Etzelburg és a magyar húnmonda (székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, 1882, MTA, p39
1 000 HUF
509575
11588
159
Books: History
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország I. kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
6 000 HUF
509578
11589
159
Books: History
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 6. kötet Karinthia és Krajna. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house