Books: History

Number of items: 20

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Kirélyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 4 oldal kissé foltos, egyébként nagyon szép állapotban!
11570.

9 000 HUF
24,39
28,13

Federer Henrik: Patria. Az írek harca a szabadságért. Bp., 1921 Szent István 80p.
11571.

800 HUF

1896 Dr. Göőz József: Budapest története - az ezredéves ünnepség alkalmával, Lampel Róbert-Wodianer és Fiai Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
11572.

1 500 HUF
4,07
4,69

Rubicon könyvek: A Hitler rejtély. Új állapotú könyv gazdag képanyaggal. komoly tudományos munka. Rubicon 2006. 304p.
11573.

4 000 HUF

Németh Andor: A Párisi Kommün. Bp., 1932 Pantheon.
11574.

800 HUF

Molnár Erik: A magyar társadalom története az Árpádkortól Mohácsig, Bp. Szikra, 1949. Sérült papír kötésben, jó állapotú
11575.

800 HUF

Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
11576.

800 HUF

vitéz Litkey György: Hazán őslakói: a Szkíta-Magyar kapcsolat 3000 éves folyamatossága a Kárpát-medencében. Miskolc 1935. 58p.
11577.

1 000 HUF

Az új magyar generáció problémái. Az Országos Széchenyi Szövetség előadássorozata 1930 február-március. Bp, 1930, Centrum KIadóvállalat Rt., p129
11578.

1 000 HUF

Manfred: Napoleon. Bp. 1981. Kossuth. Sok képpel
11579.

1 000 HUF

Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) / First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults
11580.

Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) /
First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults

6 000 HUF

Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) / First edition in leather cover
11581.

Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) /
First edition in leather cover

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF