Books: History Number of items: 20
491637
11570
159
Books: History
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Kirélyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben. 4 oldal kissé foltos, egyébként nagyon szép állapotban!
9 000 HUF
509477
11571
159
Books: History
Federer Henrik: Patria. Az írek harca a szabadságért. Bp., 1921 Szent István 80p. 469861
11572
159
1500
Books: History
1896 Dr. Göőz József: Budapest története - az ezredéves ünnepség alkalmával, Lampel Róbert-Wodianer és Fiai Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
1 500 HUF
484893
11573
159
Books: History
Rubicon könyvek: A Hitler rejtély. Új állapotú könyv gazdag képanyaggal. komoly tudományos munka. Rubicon 2006. 304p.
4 000 HUF
509486
11574
159
Books: History
Németh Andor: A Párisi Kommün. Bp., 1932 Pantheon.
505135
11575
159
Books: History
Molnár Erik: A magyar társadalom története az Árpádkortól Mohácsig, Bp. Szikra, 1949. Sérült papír kötésben, jó állapotú 457170
11576
159
Books: History
Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
509503
11577
159
Books: History
vitéz Litkey György: Hazán őslakói: a Szkíta-Magyar kapcsolat 3000 éves folyamatossága a Kárpát-medencében. Miskolc 1935. 58p.
1 000 HUF
509479
11578
159
Books: History
Az új magyar generáció problémái. Az Országos Széchenyi Szövetség előadássorozata 1930 február-március. Bp, 1930, Centrum KIadóvállalat Rt., p129
1 000 HUF
457172
11579
159
Books: History
Manfred: Napoleon. Bp. 1981. Kossuth. Sok képpel
1 000 HUF
509074
11580
159
Books: History
Jean-Jaqcues Barthélemy: Voayage du jeune Anacharsis en Grece, vol. 4. Paris, 1788, De Bure. Kicsit sérült, aranyozott egészbőr kötésben, első kiadás(!) / First edition of 18th cent. French novel in leather cover with minor faults
6 000 HUF
508992
11581
159
15000
Books: History
Abbe Lenglet du Fresnoy: Supplement de la Methode pour etudier l'histoire: avec un supplément au catalogue des historiens et des remarques sur la bonté et le choix de leurs éditions, vol I. Paris, 1739, Rollin fils et Debure l'aîné, avec approvation et privilege du Roy. Aranyozott, egészbőr kötésben, első kiadás (!) / First edition in leather cover
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house