Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

Rékassy Csaba (1937-1989): Honestas (erények sorozat). Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA I/XV. számozással, üvegezett fakeretben, apró foltokkal, 15,5×8 cm / engraving on paper, signed, EA I/XV, framed
10118.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Maurer Dóra (1934-): Virágok. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, lap széle kissé foltos, rézkarc alja kissé sérült, 40×29 cm.
10119.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Róna Emy (1904-1988): Variációk Ezeregy-éjszaka témára II., 1974. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, paszpartu laza, 20×50 cm. / mixed technique on on paper, signed, in passepartout
10120.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Rékassy Csaba (1937-1989): Modestia (erények sorozat). Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással, üvegezett fakeretben, 15,5×8 cm / engraving on paper, signed, EA V/XV, framed
10121.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
1983 Szász Endre (1927-2003) 2 db saját kezű tollrajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál FDC-n az általa tervezett bélyeggel.
10122.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: Aláírások emlékére, Szász Bandi. 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication
10123.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,
10124.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50x90 cm / oil on wood fibre, signed, framed
10125.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Klie Zoltán (1897-1992): Különös világ. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm / oil on wood fibre, signed, framed
10126.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
10127.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Walter Friedrich (1931-1996): Erdélyi táj, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. 55x55 cm. Hátoldalán romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Transylvanian landscape. Oil on canvas. Signed. 55x55m. Framed.
10128.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10129.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF