10124.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed,