Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

10197.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Festői ideálom, 1971. Olaj, vegyes technika, karton, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm / Oil and mixed technique on board, signed, framed.
10198.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
10199.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Major János (1934-2008): Decsi népművészeti ház. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm. Üvegezett fakeretben. / etching on paper, signed, framed
10200.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 12/20. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 12/20. 40x46 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10201.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Koncz Béla (1925-2002): Formaszervezés Bartók zenéjére. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (69/100). Üvegezett fakeretben. 39×29,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (69/100), framed
10202.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Dús László (1941-): Jeruzsálem, 1981. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 91×58 cm / László Dús (1941-): Jerusalem, 1981. Monotype on paper, signed, with autograph description on the reverse, 91×58 cm
10203.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
10204.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
10205.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
10206.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
10207.

Rufpreis:
320 000 HUF
864,86
941,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF