10026.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Kalapos arcképe, 1939. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 47,5×31 cm / pastell on paper, signed, framed