10027.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
240 000 HUF
648,65 EUR, 705,88 USD
Kádár Béla (1877-1956): A szabadság pillanata. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 16,5x11,5 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 16,5x11,5 cm.