10073.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluvége. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 34x61 cm / oil on canvas, signed, framed